Template Features
Telefono versijaNoriuakvariumo.lt pritaikyta mobiliems telefonams. Tai supaprastinta versija skirta išmaniems telefonams.

Akvariumų galerija

Daugiau! load all

Akvariumų gamyba, klijavimas

Kokybė. Garantija. Išvaizda.

Akvariumai

Gaminame nestandartinių išmatavimų, stačiakampio formos vidutinius ir didžiagabaritinius akvariumus, iš paprasto ir optiwhite (įpatingai skaidraus) stiklo, su skaidriomis ir juodomis silikono siūlėmis. Akvariumai suklijuoti optiwhite stiklu atrodo žymiai natūraliau dėl skaidrumo, šių akvariumų klijavimui rekomenduojame naudoti skaidrų silikoną siūlėms suformuoti. Galime pasiūlyti pagaminti akvariumą iš stiklo nuo 6mm iki 25mm. Įmanoma laminuoti 2-3 stiklus. Pvz: 10mm + 10mm, 10mm + 10mm + 10mm..

Spintelės akvariumams

Gaminame įvairių išmatavimų, stačiakampio formos speciailiai akvariumams skirtas spinteles. Gamybai naudojame LMDP (laminuota medienos drožlių plokštė). Jūsų patogumui parenkame plokštės atspalvį. Esant poreikiui galime pagaminti metalinio karkaso spintelę, apsiūtą LMDP plokštėmis..

Akvariumo remontas

Remontuojame sutrūkusius ir vandenį leidžiančius akvariumus..

akvariumai

Akvariumų Įrengimas, konsultavimas

Padėsime įsirengti bet kokio tipo ar tūrio svajonių akvariumą! Susitarus galime teikti akvariumo priežiūros paslaugas, klientams teikiame nemokamą konsultaciją.

Akvariumo dangtis

Akvariumas be apšvietimo neegzistuoja! Gaminame įvairių išmatavimų dangčius ir šviestuvus. Kliento patogumui sukomplektuosime dangtį ar šviestuvą pagal poreikius šviesai, išvaidai, dydžiui. Apšvietimui naudojame T5 tipo liuminescencines lempas su reflektoriais. Dangčius ir šviestuvus gaminame iš PVC balto plastiko arba iš kompozicinės plokštės "dibond", siekiant priderinti dangtį ar šviestuvą prie namų dizaino, dangčius traukiame PVC lipne plėvele, kuri turi didelį spalvų ir raštų pasirinkimą..

Akvariuminės žuvys

Didesniais kiekiais parduodame Lietuvoje veistas akvariumines žuvis..